Partnerka na imprezy

Warszawa,Mazowieckie 06-01-2022
Szczegóły ogłoszenia

  Dzień dobry, 

  Jeśli chcesz mieć najlepszą partnerkę, to dobrze, że tutaj trafiłeś :))

  Jestem studentką, kobieta uzdolniona artystycznie. Towarzysze osobom na poziomie równym mojemu, ponieważ w takim towarzystwie najlepiej się czuje. Towarzysze na terenie Województwa Mazowieckiego - Świętokrzyskiego - Małopolskiego - Lubelskiego - Łódzkiego - Podlaskiego - przeważnie te tereny, aczkolwiek cała Polska również wchodzi w grę, jeśli po mnie przyjedziesz. 

  Chcesz, abym została dziewczyną na ten wieczór - nie ma sprawy. Narzeczoną - również. Pootrafie wcielić się w taką role. Oczywiście gratyfikacja taka jak zamieszczona na profilu, proszę nie pytać 10x w wiadomościach. Imprezy jednodniowe oraz dwudniowe. Wesela/ bankiety/ studniówki/ chrzciny/urodziny itd. 

   

  Wymagam szacunku, braku nałogów, umiaru w piciu, zapewnienia transportu.  Jeśli spełniasz te wymagania śmialo pisz. Samych poważnych Panów, zapraszam.

  Pierwsze spotkanie - zapoznawcza kawa. ;) 

   

  Przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem, nie lubie nic na ostatnią chwilę.  Napisz, a na pewno się nie zawiedziesz. Wszelkie wiadomości i rezerwacje prosze kierować na adres mailowy: Weddingdaywithme@gmail.com

   

   

Informacje
Mój wiek:
23 lat
Preferowany wiek:
20-50 lat
Mój wzrost:
~ 170 cm
Kolor włosów:
Jasny blond
Umiejętność tańca:
5 / 5
Alkohol:
Nie piję
Zapewniam nocleg:
Nie
Zapewniam transport:
Nie
Spotkanie przed uroczystością:
Tak, obowiązkowo
Partner prezentowany jako:
Będę kim zechcesz :)
Usługi matrymonialne:
Stanowczo nie
Cena:
2500 zł
Wyślij wiadomość
Oceń ogłoszenie
3 / 5 z 4 głosów
Opinie użytkowników